Feed on
Posts
Comments

365 žodžiai – 221

Nešvari istorija po sprogimo Archangelsko srityje vėl parodė begalinio ruskijos valdžios susvetimėjimo laipsnį. Gyventojai demonstruoja traškančius dozimetrus, o kariškiai ir toliau tvirtina, kad įvyko banalus skystu kuru varomo raketinio variklio sprogimas, nors sužeistuosius iš pradžių ištyrė kariniai dozimetrininkai radiacinės saugos kostiumuose.

Nors padidėjęs fonas nėra per didelis, tačiau problema ta, kad kariškiai taip įžūliai meluoja, kad neįmanoma suprasti, kas tiksliai sprogo. Tinkamų priemonių galima imtis tik vienu atveju – kai yra aiški ir išsami informacija apie tai, kas tiksliai sprogo, kokios pasekmės ir ką turi daryti gyventojai. Jodo preparatų, degtinės ir vyno paklausa smarkiai išaugo – tiesa, paskutinieji ne tiek šalina radiaciją, kiek leidžia ne taip blaiviai sutikti negandą. Jodą naudoti prasminga tik tuo atveju, jei tarp skilimo produktų yra radioaktyviojo jodo, tačiau apie tai nežinoma.

Sprendžiant iš to, kas pamažu aiškėja, galime manyti, kad nesėkme baigėsi putlerio wunderwaffe, varomos branduolinėmis malkomis, bandymai. Rezultatas: žemyne ​​padidėjo fonas, o pagrindinę taršą perėmė jūra.

Visa tai ganėtinai panašu į neseną povandeninio laivo katastrofą dėl tariamo ličio akumuliatoriaus gedimo. Aukšto karinių jūrų pajėgų vado žodžiai laidotuvėse apie užkirstą pasaulinę katastrofą nelabai atitinka įprastą, nors ir didelio masto, avariją.

Panašu, kad putlerio stebuklingi žaislai kol kas gali padaryti daug daugiau žalos ruskijai, nei potencialiam priešui. Juolab, kad tokių įrengimų karinė vertė atrodo labai abejotina – sovietų karinis mokslas savo laiku atsisakė dirbti šia linkme, pateikdamas nemažai gana rimtų argumentų apie jų neveiksmingumą.

10 Responses to “365 žodžiai – 221”

 1. Voldemaras parašė:

  Joooo, kaip visada:
  Choteli kak lučše a vyšlo kak vsegda…
  Eti prokliatyje amerikanskije kapitalisty…
  My za mir!

 2. Taškąs parašė:

  MeWe parašiau „šmaikščiai“ – atseit po Obamos CeŽėVeešnikai pramoko rusiškai ir nesiunčia Rasiejon afroamerikiečių. Rezultatas „na lico“, kaip kad su urano centrifūgom. Gali, vienžo, kai nori.

  O šmaikštauti tikrai nėr ko. Juk JEDG vardo Astravo AE stato būtent tie patys trejetukininkai iš RosAtom. Susidirbo po vandeniu ir ant dangaus. Dar tas filmas apie Černobilį Vilniuje filmuotas…

  O jei iš tikro tam, kad nuknekcinti vieną diedą Anglijon GRU siuntė du polkovnikus ir dar general majorą koordinavimui, tai visai juokas ir piktžiūga neima- taigi, mes ant parako bačkos sėdim, o dagčiu žaidžia jau 20 metų tasai „Putinėli, nu nu nu, tave lupti ketinu…“

  • grumlinas parašė:

   Iš kur žinios apie CŽV veiksmus? Kur kas panašiau į subinrankių ruskių debilizmus.
   Sostinę iš Wilno reikia kelti in Kowno ir Astravas nebe toks baisus.
   Jei jau jų pulkininkai tokie lochai…

   • Taškąs parašė:

    Deja, bet vienas pulkaunykas ne lochas. Apgailėtina- visas Vakarų pasaulis nesugeba jo pastatyti į tinkamą vietą. Jau dvidešimt metų!

    Žinių apie CŽV neturiu, tik manau, kad po Obamos ji gal suprato –
    „против лома нет приема „… gal tasai „klounas“ Donaldas trenkė kumščių į stalą savo tarnyboms… juk su idiotiška media nebijo ans pakariauti…
    Trenkė, kaip JFK 1961 po Gagarino skrydžio. 1969 buvo rezultatas – piliulė tokia juk pameni kiek TASS rašė ir rodė daug apie tai.

    Į Kowno kolchoznikai gi garbingai bandė tik vieną ministerį perkelti- ir kaip Tamstos liberastai sureagavot??? valatkos, miliūtės,laurinavičiai, dviratinykai and Co.

    Vienintėlė viltis- kad CŽV gal atsiras koks keistuolis, mokąs žygiais, ne žodžiais ne tik centrifūgas stabdyti.

    • grumlinas parašė:

     1. Niekas putlerio iki 2014 niekur nestatė, tiesiog primenu, jei pats nelabai istoriją prisimeni.
     2. Žinių apie CŽV neturi, o drąsiai rašai. mjooo…
     3. Kodėl liberastai mano? Šiuo metu niekas mano arba viskas ne mano – aš esu vidinėje emigracijoje, jei ką.
     4. Žygiai vyksta IMHO. Tiesiog niekas nenori atviro karo, išskyrus patį 😉

 3. Taškąs parašė:

  1. Tai Tamstai patariu istoriją prisiminti. 2007 metų Miunchene pvz. Putino kalbą, 2008 Gruzijos įvykius etc. Ukrainą- juk ne tik Krymą 2014 tvarkė/patvarkė šis ne vienų metų įtakingiausias žmogus ( ne pagal KRASNAJA ZVEZDA gi!!!)
  2.Nemanau, kad CŽV vieni šventieji dirba baltom pirštinaitėm. Jei taip – tai apgailėtinos šakės. Verkti turėtum, o ne šaipytis- lyg tie įvykiai Tavo stiklo bokšto neliečia.
  3. Kaip kad Tata kadais- vidinė rezistencija Seime 🙂
  4. Ne tą karą kariauja, deja. Viskas paprasta- reikia vienytis Krikščionybės pagrindu. Tai daug maž USA O,4 + EU 0,5 + Kanada 0,04+ Australija 0,03 + Lotynų Amerika 0.6 + RU 0,15, dar baltųjų summa summarum gal 2 mlijardai. Kad neišsipildytų Kadafio pranašystė:

  Afrika pavers Europą Afrika.

  utopija tai, žinau. Demokratija, tolerancija etc. Reiks sulaukti pilnos AfD pergalės. 🙁