Šeštadieninė porcija citro+merginų 🙂
TA-2
DS-3
2CV-2
TA-3
DS-2
2CV-1
TA-1
DS-1

Categories: citro

2 Comments

Taškas · 2018/08/25 at 07:41

Pirma puiki foto. Atseit- retrowa. Jeigu taip nu(si)fografuotų 1934 metais, liūdnai, bent jau nelinksmai pasibaigtų abiems.

Mano jaunystės laikais kažkoks šmaikštuolis iš ORGTECHSMECH (= ORGTECHSTATYBA) paleido tokią maždaug mintį – kojos ne svarbiausia moteriai, svarbiausiu momentu jos atmetamos.
Kažkaip šmaikščiau- na, kai atmetami nesvarbūs kriterijai.

Teko būti Maskvoje – centrinėje ОРГТЕХСТРОЙ būstinėje, ten užkaboryje tokiam fainam mačiau ne vieną, o net du – būsimas KBH gwiazdas.

Dar senas anekdotas tų laikų, apie panų kojų klasifikaciją – „uždegančios – tai plonos kaip degtukai“, geriausios. berods TV ar Eifelio bokštas.

    grumlinas · 2018/08/26 at 12:20

    Na, „plonos kaip degtukai“ man primena kitą frazę: „iš šiknos kojas ištraukė, degtukus sukišo“ 😉

Comments are closed.

Related Posts

citro

Labai karingi ducyviai

Šiaip Citreon 2CV aka „bjaurusis ančiukas“ labai taikingas automobiliukas, tačiau ir jis buvo pritakomas (ir pritaikytas) karybai. Radau fotkę su perdarytu 2CV, ant kurio užrioglintas sunkusis kulkosvydis MG 151/20. Atrodo įdomiai. Paieškojau dar fotkių, šiaip Read more…

auto

Sakydamas „Reno“, visuomet turiu galvoje…

…“gavno“. Priežastis – Renault yra sąžinės neturintys plagiatoriai, savo laiku pavogę iš Citroen aibę idėjų, kurdami savo Renault 4CV. Kitas jų „žygdarbis“ – iš Citroen pavogta ir užpatentuota stogo ir durų rėmų suvirinimo technologija (Citroen Read more…

citro

Šeštadienio Citro-ilgakojės

Kadangi praėjusį savaitgalį turėjau svarbalų, tai Citro-tema nebuvo išvystyta. Ką gi, senokai matėme Citro-ilgakojes miargynaz, tai laikas naujai jų partijai 🙂 Šįkart jos greta/ant/viduje DSų.