Feed on
Posts
Comments

Category Archive for 'citro'

Šeštadienio citras: C6

Kolega Rolis, vienas iš Lietuvos Citroën klubo „Citrina“ signatarų, sukūrė internetinį puslapį, skirtą Citroën C6. Po tuo slypi verslo planas – jis nuomoja savo turimą C6 – tačiau šiaip įdomu tiek pasiskaityti info apie automobilį, tiek pasižiūrėti fotkių, tiek pavartyti (pakolkas) nedidelį tinklaraštį. Nu ir kam gal kils mintis pasinaudoti paslauga.

Read Full Post »

Šeštadienio Citro: 7/11

Buvo toks Citroën modelis 8CV/10CV/15CV sąlyginiu pavadinimu Rosalie. Vėliau, pradėjus gaminti Traction Avant, į Rosalie montavo apsuktus TA motorus (nes varomi buvo užpakaliniai ratai, skirtingai nuo TA), ir tuos modelius vadino 7/11 UA ir UB. Keletas įdomių fotkių iš kinofilmų. Citroën 7UB Camionnette 500 kg Citroën 7UB Boulangère 500 Kg 1933 Citroën 7UB 1935 Citroën […]

Read Full Post »

Šeštadienio citras: Citroën Ami

Bežiūrinėdamas savo citrofotkių archyvą, radau tokį įdomų liūdną vaizdelį. Be abeo, citrofanui iškart iš akyčių aišku, kad tai Citroën Ami – iš esmės drastiškai restylintas 2CV, tapęs 3CV. Užmušantis savo atvirkštiniu kampu galinis stiklas 😉 , kuris „sunormalėjo“ Ami 8. Ir tik universalas buvo „normalus“. Na ir įdomus prototipinis variantas M35 su Wankelio varikliu.

Read Full Post »

Paslaptingas Citroën’as

Bekapstydamas savo citro-archyvus, radau keisto lenktininio awto fotkę. Formulė, tačiau su ševronais ant galo. Užrašas „Total“, t.y. pastovus Citroën tepalų partneris. Vienžo, medžiaga paieškoms 😉 Paieškos davė rezultatą: inžinieriaus Maurice-Emile Pezous kūrinys M.E.P. X27. Truputis istorijos francūziškai ir itališkai.

Read Full Post »

Citrovargai

Read Full Post »

Sekmadieninė citro-erotika

Žiūrim, kas užderėjo internetuose

Read Full Post »

Sekmadieniniai šeštadienio citroenai

Nors savaitgalis buvo įtemptas, tačiau įsipareigojimus kas savaitę publikuoti senų citroenų fotkes reikia vykdyti 😉 Nu tai varom. Kažkokios galingos iškylos priekyje – Type B 2CV, paskui Renault Estafette, vėl 2CV Labai jau liūdnas 2CV Teisingai pakrautas 2CV Citroën Type 60 DIG Heuliez autobusas ir perdaryta į kabrioletą Dyane, tolumoje DS

Read Full Post »

Leclerc vs BX

Silpnų nervų citro-fanams nežiūrėti! Nekenčiu žudikų varliaėdžių!

Read Full Post »

Mėgsti važinėtis?

Mėk ir rogutes, tfu, savo Citroen’us tvarkyti 😉

Read Full Post »

Apie optimizmą

Read Full Post »

Older Posts »