Feed on
Posts
Comments

Category Archive for 'citro'

Senos 2CV reklamos

Su lengva ironija 😉

Read Full Post »

Šeštadienio citroenai: očiadabarkas?

Jooo, kažkoks siaubiakas, sujungiant legendinį DSą ir Ami. Iš tikrųjų – bandymas sukurti tarpinį „vidutinį“ automobilį tarp „mažojo“ 2CV ir „didžiojo“ DS, pavadinant jį Projet C60. Baigėsi niekuo, o vietoje jo rinkoje pasirodė Ami 6 😉 Įdomi istorija Citroenet’e.

Read Full Post »

Įdomi dioriama, kur TA dalyvauja ir taksisto, ir bėglio nuo karo rolėje. Kažkur Vietname, įtariu.

Read Full Post »

LEGO Citroen DS

Sukurtas OutBricks Ir netgi instrukcijos – ko gero, teks pabandyti sudėlioti 😉

Read Full Post »

Šeštadienio citras: C6

Kolega Rolis, vienas iš Lietuvos Citroën klubo „Citrina“ signatarų, sukūrė internetinį puslapį, skirtą Citroën C6. Po tuo slypi verslo planas – jis nuomoja savo turimą C6 – tačiau šiaip įdomu tiek pasiskaityti info apie automobilį, tiek pasižiūrėti fotkių, tiek pavartyti (pakolkas) nedidelį tinklaraštį. Nu ir kam gal kils mintis pasinaudoti paslauga.

Read Full Post »

Šeštadienio Citro: 7/11

Buvo toks Citroën modelis 8CV/10CV/15CV sąlyginiu pavadinimu Rosalie. Vėliau, pradėjus gaminti Traction Avant, į Rosalie montavo apsuktus TA motorus (nes varomi buvo užpakaliniai ratai, skirtingai nuo TA), ir tuos modelius vadino 7/11 UA ir UB. Keletas įdomių fotkių iš kinofilmų. Citroën 7UB Camionnette 500 kg Citroën 7UB Boulangère 500 Kg 1933 Citroën 7UB 1935 Citroën […]

Read Full Post »

Šeštadienio citras: Citroën Ami

Bežiūrinėdamas savo citrofotkių archyvą, radau tokį įdomų liūdną vaizdelį. Be abeo, citrofanui iškart iš akyčių aišku, kad tai Citroën Ami – iš esmės drastiškai restylintas 2CV, tapęs 3CV. Užmušantis savo atvirkštiniu kampu galinis stiklas 😉 , kuris „sunormalėjo“ Ami 8. Ir tik universalas buvo „normalus“. Na ir įdomus prototipinis variantas M35 su Wankelio varikliu.

Read Full Post »

Paslaptingas Citroën’as

Bekapstydamas savo citro-archyvus, radau keisto lenktininio awto fotkę. Formulė, tačiau su ševronais ant galo. Užrašas „Total“, t.y. pastovus Citroën tepalų partneris. Vienžo, medžiaga paieškoms 😉 Paieškos davė rezultatą: inžinieriaus Maurice-Emile Pezous kūrinys M.E.P. X27. Truputis istorijos francūziškai ir itališkai.

Read Full Post »

Citrovargai

Read Full Post »

Sekmadieninė citro-erotika

Žiūrim, kas užderėjo internetuose

Read Full Post »

Older Posts »