Feed on
Posts
Comments

…atrastos jo buveinėje Tripolyje. Verta pasižiūrėti – juk tai jau eina į istorijos šiukšlyną, greit nebeprisiminsim, kas tas Kadafis…
Galerija su komentarais kvadratinėmis raidėmis

Šita fotkė mane sužavėjo – kaip gražiai jiedu laikosi už rankyčių… 😀

31 Responses to “Nežinomos Kadafio nuotraukos,…”

 1. BBD parašė:

  Nelabai suprantu tavo nuolatinio varymo ant Kadafio. Galima suprast, kad dabar tai uztekes Libijoje saule ir taps visiems gera ir linksma. Bus tik didesnis bardakas ir zmoniu kancios.

  • grumlinas parašė:

   Matai, Kadafio evoliuciją aš stebiu (su pertraukomis) nuo kokių 1973iųjų. Ir tiesiog kažkiek gaila, kad kažkada su tokiais neblogais lozungais ir gana neblogais darbais pradėjęs žmogus degradavo iki ter0ristų globėjo, diktatoriaus ir politinio klouno. Kitas dalykas – 42 metai valdžios viršūnėje – ne per daug?

   • velnias parašė:

    Ar buvo įrodytas ryšys tarp Kadafio ir teroristų? Lygtai atvirkščiai – jis buvo teroristų priešu, su broliais musulmonais (Mi6) nesugyvendavo ir su Alkaida (cžv) bendros kalbos neturėjo. Po jo nuvertimo kaip tik teroristų valstybę ir turėsime. O jeigu atvirai – tai visas teroras kilęs iš vakarų specialių tarnybų, čia jau kaip polišinelio paslaptis.

    • grumlinas parašė:

     Lokerbio bylos tau mažai?
     Kadafis savo laiku padarė idiotiškų dalykų, tačiau po 2003 jis sugebėjo kažkaip rasti bendrą kalbą ir su amerkiečiais, ir su anglais. Kodėl jis buvo iš esmės nuverstas – neaišku, matyt kažkur kažkas atsitiko.
     Kaslink teroro kilimo iš Vakarų spectarnybų – nutai visi juk žino, kad CŽV įvykdė 9/11 aktą 😉
     Pasidomėk savo laiku siautėjusio palestiniečių terorizmo ryšiais su TSRS. Lygiai taip pat Rusijoje prasiaučiantis teroras turi aiškus ryšius su FSB.
     Pagrindinė problema – teroras organizuojams kažkokiam konkrečiam uždaviniui, tačiuau panašu, kad po to jo nebesuvaldo ir jis vykdo visai kitokius veiksmus, nei planuota.
     O kaslink Libijos suterorėjimo – matysim. Sukilėliai nėra kvailiai IMHO.

     • scania parašė:

      „O kaslink Libijos suterorėjimo – matysim. Sukilėliai nėra kvailiai IMHO.“ – nugi ir nereikia, kad visa šalis taptų teroristais. Užteks vienos nesiviešinančios kontoros, kurios pro kai kieno pirštus nesimatys 🙂

     • velnias parašė:

      Lokerbis buvo įrodytas? Tai kad ne.
      čia apie narkotikų prekeivius – http://perevodika.ru/articles/18394.html

      čia apie cžv panaikintus dokumentus – http://news.scotsman.com/comment/Tam-Dalyell-Lockerbie-papers-may.5575560.jp

      čia puiki istorija, kaip Sikorskio busimoji žmona gavo perkėlė savo skrydį ir nepateko į tą lemtingą reisą –
      „A mogli się nigdy nie spotkać. Zbliżały się bożonarodzeniowe święta 1988 roku. Anne Applebaum kończyła studia na Oksfordzie i zarezerwowała bilet powrotny do Nowego Jorku. Wybrała datę: 21 grudnia. I lot: Pan Am 103. Na tydzień przed wylotem przesunęła powrót o jeden dzień, na 22 grudnia. – Chciałam dłużej zostać z przyjaciółmi z Oksfordu – wspomina. Samolot, którym miała lecieć, nigdy nie dotarł do celu. Podłożona przez terrorystów libijskich bomba eksplodowała nad szkockim Lockerbie, wszyscy zginęli. Matka Anne Applebaum była przekonana, że córka też. “
      http://polska.newsweek.pl/anne-applebaum–przyszla-pierwsza-dama,54917,4,1.html

      Aišku, tu gi masonas, tau uždrausta rimtai kalbėti apie sąmokslo teorijas )

     • velnias parašė:

      Lokerbis buvo įrodytas? Tai kad ne.
      čia apie narkotikų prekeivius – http://perevodika.ru/articles/18394.html

      čia apie cžv panaikintus dokumentus – http://news.scotsman.com/comment/Tam-Dalyell-Lockerbie-papers-may.5575560.jp

      čia puiki istorija, kaip Sikorskio busimoji žmona gavo perkėlė savo skrydį ir nepateko į tą lemtingą reisą

      Anne Applebaum kończyła studia na Oksfordzie i zarezerwowała bilet powrotny do Nowego Jorku. Wybrała datę: 21 grudnia. I lot: Pan Am 103. Na tydzień przed wylotem przesunęła powrót o jeden dzień, na 22 grudnia. – Chciałam dłużej zostać z przyjaciółmi z Oksfordu – wspomina. Samolot, którym miała lecieć, nigdy nie dotarł do celu.
      http://polska.newsweek.pl/anne-applebaum–przyszla-pierwsza-dama,54917,4,1.html

      Tau, kaip masonui, uždrausta rimtai apie sąmokslą kalbėti, aš suprantu. Bet kam skleisti pigią vakarų propagandą? )

      • grumlinas parašė:

       Kam skleisti? Na o kam tau skleisti pigią anativakarų propagandą? 😉
       Į tavo minimus dalykus žiūriu ne tiek su nepasitikėjimu, kiek ironija – kiekvienas turim savo požiūrį į pasaulį

 2. Taškas parašė:

  Su Honekeriu bučiavosi geriau. Dėl Kadafio irgi stebiuos ta pasauline isterija. Ir arkliui gi aišku – ten vietoj jo pirmiausia reikėjo kažką … išsiaugint ar užsiaugint. Laiko – 42 metai – daugiau negu pakankamai gi buvo.

  Dabar bus antras Afganistanas, o gal dar blogiau. Net surast nesugeba tie 3,14Eu.
  Ką jau kalbėt apie nudėjimą. Raketom ir lėktuvais tokie karai nelaimimi. Deja.

  • grumlinas parašė:

   Kad ten bus kruvina košė – aišku. Klausimas, kiek tas truks? Įtariu, turės kažkaip tas gentis papirkinėti, kad jos nesipjautų ir kažkokia pusiausvyra būtų.

   • Taškas parašė:

    tad ar nepaprasčiau būtų susitart su tuo velnio Kadafiu? Na, maždaug pagal tą anekdotą apie dramblį…

    (sukirto lažybas ruselis, kad išmokins dramblį palinksėti -iš pradžių teigiamai, po to – neigiamai.
    Paėmė kūjį ir iš visų jėgų – bac drambliui per pautus. Po to klausia:
    -Drambli, drambli, ar gavai per pauts?
    Tas links, taip gavau…
    -Drambli, drambli, ar dar nori gaut?
    Tas purto galvą, ne, nenoriu)

 3. scania parašė:

  Tai pas Kadafį rado ne tik nuotraukas 🙂
  CŽV padėjo M. Gaddafi kovoje su disidentais – rašo lrt:
  http://www.lrt.lt/news.php?strid=5043&id=5826533
  Fotografavosi su komunistais, o dirbo ranka rankon su kapitalistais 😀
  O kodėl gi ne? Juk visi jei vieno veido 😉

  • grumlinas parašė:

   Ne visai taip – bendradarbiavimas su CŽV ir MI-6 prasidėjo 2004, ir naudos iš to turėjo abi pusės. O iš TSRS/Rusijos Kadafis tik pirko ginklus

 4. velnias parašė:

  nepavyksta įdėti komentarą su nuorodom/

  • grumlinas parašė:

   per daug nuorodų viename poste, antispamas nepraleidžia 😉

   • velnias parašė:

    >>ne tiek su nepasitikėjimu, kiek ironija – kiekvienas turim savo požiūrį į pasaulį

    Ironija? jeigu britai rytoj pasprogdins kokį tiltą Kaune, o kaltę ant pszekų iš vilenščiznos nuvers, tu irgi kalbėsi apie anti-vakarietišką propagandą? Reiktų realiau suvokti pasaulį ir jėgas jį veikiančias.

    • grumlinas parašė:

     taip sau, smalsumo dėlei – nafik britams mus su lenkais pjudyti?
     Pasaulį aš suprantu pakankamai realiai ir puikiai žinau, kad globalinėje politikoje žaidžia ne bet kas, bet iš stambių statymų. Tiesiog trysčiojimai apie masonų sąmokslus manęs neveža, nes nemaža dalis visų pasaulio bėdų yra elementaraus vienokio ar kitokio lygio raspizdiajstvo pasekmė. Kaip kad Černobylis, kaip kad 9/11

     • velnias parašė:

      oj kaip klysti. Ir apie Černobylį yra puikių teorijų, o dėl 9/11 – tai jau taip akivaizdu, kad net ir kalbėti neverta. Pas mane bloge yra video šviežiena, gali pažiūrėti. Ir RASPIZDIAJSTVO čia ne prie ko. Šiandien žiūrėk http://chepurga.livejournal.com/253183.html

      • grumlinas parašė:

       Matai, aš nejaučiu poreikio tikėti pasakomis, tfu, sąmokslo teorijomis, nes turiu ir taip kuo užsiimti, o pačiam jos tiesiog būtinos, kad turėt bent kažkokį tikėjimą JAIS 😉

 5. velnias parašė:

  Hmmm…
  Aš supratau tavo ironiją – tu turi svarbų užsiėmimą savo gyvenime, ir viskas kas vyksta aplinkui tave – tai tik tavo gyvenimo fonas, kurio tu pakeisti ne tik negali, bet ir neturi teisės mėginti. O gal tu blogai supratai žaidimo taisykles!? Pagalvok.

  • grumlinas parašė:

   Teisę bandyti pakeisti aš turiu. Kaip ir tu. Čia yra „pasaulio gerinimo koncepcija“. Tiesiog, jei pažvelgsi į mano gimimo datą, galbūt sutiksi, kad aš turiu ir teisę ramiai nugyventi tuos man likusius nedaug metų „dėl savęs ir savo artimųjų“ Čia antroji koncepcija. Mes osciliuojame tarp jų dviejų, ir tam tikrais gyvenimo momentais esame vienoje ar kitoje pusėje. Sakykim taip – savo laiku aš kokius 7 metus beveik išbraukiau iš asmeninio gyvenimo vardan Lietuvos kartografijios, kuri (tame tarpe ir mano sveikatos sąskaita) ganėtinai rovė į priekį. Taip kad dabar aš, kiek tai man netrukdo asmeniškai, bandau gyventi sau ir dėl man brangių bei artimų žmonių, o ne gelbėti pasaulį, demaskuodamas sąmokslus (kuriuos aš įvardyčiau globaline politika)
   Tad šaipymasis iš kadafių ir panašūs dalykai man yra greičiau pramoga nei rimtas užsiėmimas. Nors šiaip Kadafiu aš esu ganėtinai nusivylęs – stebėdamas jo biografiją nuo kokių 1973~75 metų aš mačiau, kaip iš jauno perspektyvaus reformatoriaus jis tapo kažkokiu pusglušiu pusdiktatoriumi. Liūdna, merginos(c)

   • velnias parašė:

    >>aš mačiau, kaip iš jauno perspektyvaus reformatoriaus jis tapo kažkokiu pusglušiu pusdiktatoriumi

    Na tai jis tiesiog nutarė skirti daugiau laiko savo artimiesiems. )
    O jeigu rimtai – tai nei meilės nei neapykantos jam nejaučiu, tik konstatuoju – šiame bardake jis TEISUS, todėl būtina jį palaikyti. O tavo pasaulėžiūra yra suanglofilinta. Visada surasi argumentų juos pateisinti. Tai ne tik tau būdinga, bet visai tavo kartai. Džinsų ir pepsi su kramtoške karta. Aš irgi esu paveiktas, ką jau ten slėpti, nors dekadą jaunesnis už tave.

    • grumlinas parašė:

     Taip sau, statistikai: kramtoškės niekad nemėgau ir nemėgstu, vietoje pepsi kur kas maloniau tuomet gėriau Baikalą ir Tarchuną, vietoje džinsų nešiojau apačioje praplatintas kelnes su horizontaliomis kišenėmis 😉
     Dėl Kadafio – jis neteisus, nes nutarė ne tartis su (tuomet dar) demonstrantais, o kalė jiems į dantis iki kraujų. Tai pirma. Pasidomėk jo režimo elgesiu su nepatenkintais, ir pamatysi, kad jam seniai laikas buvo pasitraukti. Kaip ir Mubarakui, kurio saugumas su opozicija elgėsi gana paprastai – išveždavo į dykumą, nušaudavo ir pakasdavo. Nors būtent Mubarakas buvo kapitalinis situacijos stabilizatorius, ir kas be jo bus – man baisoka darosi. Tai antra, nes ir Libijoje bus gana islamiška, tačiau laikas suvokti, kad jiems patiems spręsti, kokios valdžios jie nori.
     Dėl anglofilijos – aš esu ganėtinas skeptikas Vakarų atžvilgiu, tik paties aštrus antivakarietiškumas neleidžia to suvokti 😉 Tai trečia.

     • velnias parašė:

      Tavo logika mane kartais stebina. Jeigu man nepatinka Sarkoziukas – ar galiu jį medžioti ir asocionuoti? Akivaizdu, kad ne. Tas pats ir su Muamaru.
      Tavo kažkada rekomenduotas Putnikas įdomių straipsnių parūpina – va: http://putnik1.livejournal.com/1364138.html

      • grumlinas parašė:

       Ir kaip tu nepavargsti tą Kadafį ginti? 😉 Juk puikiai žinai, kad su manim tuščias grajus 🙂
       Kaslink visų tų pasakų apie CŽV ir Al-Kaidos ryšius – tas buvo žinoma jau seniai, ir visi puikiai žino, jog Ben Ladenas, kai pasijuto apgautas JAV, išdūrė CŽV. Kaip ir MI6 pirštukai visur, kur anglai jaučia poreikį realizuoti savo interesus, įkišami. Kaip ir KGB/FSB garantuotai ten kažkur šmėžuoja, bet panašu, kad tik Sirijoje susitvarko su padėtimi

       Kaslink putnik1 – tai ne blogeris, o sunki diagnozė, bet įdomu jį patyrinėti kaip tipinį antivakariečių egzempliorių

     • velnias parašė:

      Pardon, ne tą straipsnį nurodžiau – http://putnik1.livejournal.com/1363876.html