Feed on
Posts
Comments

Category Archive for 'politika'

Bakiada

Norėtųsi tikėti geriausiu Lietuvai scenarijumi – kad tūlas Bakas, įsukęs kovos prieš VSD vadovybę verpetą, tėra, anot dieduškos Lenino, naudingas ruskijai idiotas. Nes priešingu atveju Lietuvoje turime rimtą problemą.

Read Full Post »

Medžiaga pamąstymui

Toks labai reikšmingas ir įdomus momentas: JAV ką tik atliko mokymus pagal atsakomojo branduolinio smūgio prieš ruskiją, kuri panaudojo savo branduolinius ginklus prieš neįvardintą NATO šalį, scenarijų. ruskijoje kvyksmas prieš scenarijų, tačiau pagrindinė esmė – ruskiai pastebėjo ir sureagavo. Ko reikėjo ir amerikiečiams. Šiais konkrečiais mokymais JAV vienareikšmiškai painformavo savo ruskijos partnerius, kad jei jie […]

Read Full Post »

Apie Baltarusiją

Baltarusija mūsų kaimynas ir kas vyksta pas juos – turi mums rūpėti. Dabar gi panašu, kad baltarusiai (teisingiau, jų vadukas Lukašenka) bando išsisukti nuo galimos sąjungos su ruskija, nes ta sąjunga kur kas labiau panaši į Baltarusijos aneksiją. Įdomūs apklausų rezultatai rodo, kad norinčių gyventi kartu su ruskija aumažėjo nuo 60% iki 40%. Ir absoliučiai, […]

Read Full Post »

Davosas trumpai

Eko-durnikė (c) pareikalavo baigti naudoti iškastinį kurą TUOJ PAT! -> Vis tik pamokų nelankymas yra blogai… Šveicarai pagavo du akivaizdžius ruskių šnipus, o gal net žudikus, Jevrosojūzas nusišluostė ruskių skreplius nuo veidų lyg niekur nieko -> Klasikinė Merkel+Makron reicho reakcija. Trumpas gyrė Ameriką, o ne verkė dėl žmogaussukeltosglobalinėsklimatokaitos (c) -> Žalioji mafija verkia.

Read Full Post »

Apie būsimus rinkimus

Sekančiuose rinkimuose nugalės partija, kurios lozungas bus: „Suvarysime kolchoznikus atgal į tvartus!“

Read Full Post »

Apie kolchoznikų anti-veto

Žinau, kad negražu juoktis iš protiškai neįgalių, bet šiandien tikrai susižvengiau, kai kolchoznikų, bebrų ir koloradlenkių koalicijai pritrūko vieno balso atmesti prezidento veto rinkimų įstatymo pataisoms, pagal kuriuos į politiką galėtų masiškai patraukti marginalinis politbomžynas.

Read Full Post »

Amerikiečiai Artimuosiuose Rytuose

Atrodo gana įspūdingai, ajatoloms reiktų gerai pagalvoti, prieš einant į džihadą.

Read Full Post »

Visiškai įmanomas variantas – ajatoloms paleidus raketas į JAV bazes Irake ir laukiant amerikiečių atsakomosios reakcijos, nervinė įtampa pilnai galėjo išprovokuoti žmogiškąją klaidą. Įdomu bus stebėti tyrimą.

Read Full Post »

Gaila Ukrainos

5 metus kūrėsi nacija, o dabar viskas šiknon. Pamoka mums, kad bet kokį koloradizmą ir vatnikizmą reikia naikinti užuomazgoje.

Read Full Post »

365 žodžiai – 253

Grįždamas namo iš karštaimylimodarbelio, šįkart pamąsčiau apie putlerį. Šiaip pagrindinis pavojus jau nebe putleris, nes priešu mums tampa pati Rusija, kuri pasirinko kelią prarajon. Kažkada tikėjome – va, Rusiją valdo vagių šaika, kurią personifikuoja diktatorius putleris. Deja, tos mums bent jau neutralios Rusijos, kuri buvo prieš keliolika metų, nebėra. Ir nėra ko tos šalies vadinti […]

Read Full Post »

Older Posts »