Feed on
Posts
Comments

Mintys pavasariop

Na va, šiandien įvyko mūsų Lietuvos Citroen klubo „Citrina“ ataskaitinis susirinkimas. Proga susitikt su kai kuriais senais matytais pažįstamais, pabendraut, pasvarstyt apie šių metų planus. Pakolkas klubas gyvas, nes jei mąstome, ką darysime – perspektyvos yra.
Pasiūliau mintį pabandyti rengti savaitgalinius pasivažinėjimus, jų metu aplankant keletą įžymybių (dvarai, piliakalniai, etc.) ir po to kartu kažkur surengiant bendrą pasipietavimą, panašiai kaip Panemunės turas. Būtų proga glaudžiau pabendrauti šeimomis, nes klubo aktyvo moteriškės jau beveik turi savo klubelį 😉 Variantas būtų netgi nušokti iki kokios Llenkijos, nes Suvalkų apylinkėse tikrai nemažai įdomių dalykų, o per dieną irgi galima nemažai nuveikti.
Vienžo, kelionių šišas pamažu grįžta 😉

13 Responses to “Mintys pavasariop”

 1. liuka parašė:

  gryzta. noras butu,bet biudzetas gali daznai neliest.bet stengsimes stengsimes.va su Brangiausiaja pasiteriau ir nusprendziau- kad pazintinis „kauno istorinis“ rally bus is senu ,o ne is siandieniniu, foto. tesiog tures namu darbus atlikt pries starta;-)

  • grumlinas parašė:

   Šiaip man kyla mintis tavo brangiausiąją įkinkyti į lekcijas apie Kauno mieste esančius dvarus: Pažaislio dvarvietę, Dvarelio namą prie ex-Stumbro, Miesto dvarelį senamiestyje, Aukštosios Fredos, Tirkliškių, Noreikiškių, Marvos, Linkuvos, Sargėnų. A?

 2. Taškas parašė:

  Nuoširdžiausiai linkiu didelių ir smagių citro kelionių, bet naujausių Šiaurės Afrikos įvykių šviesoj, atrodo, teks jums aplankyti tik Paryžių ir Londoną- Jonavos rajone …

  • grumlinas parašė:

   Paryžių, Londonų ir kitokių Šveicarijų aplankymas būtų vienas iš numatomų maršrutų

   O kaslink Š.Afrikos?
   http://www.maps.lt/map/default.aspx?lang=lt#obj=605523;6110954;Pa%C5%BEym%C4%97tas%20ta%C5%A1kas;&xy=605524,6110896&z=10000&lrs=hybrid,stops,zebra

   • Taškas parašė:

    Taigi, šaunuoliai tie, kur pavadindavo savo dvarus tokiais vardais, ne vien dėl humoro.
    O ir taip – vienkiemį, kuriame gyveno Adomas ir Ieva – kaimynai Rojum vadindavo visai rimtai.

    Gal nebrangs tas benzinas iki kokių 8 litų ?

    • grumlinas parašė:

     Na ir aįš tikiuosi, kad benzas nebrangz TIEK

     • proffanas parašė:

      Visai rimtai įtariu, kad benzui kokie 5, saliarai gal 6 litai už litrą yra ta riba (tiek psichologinė, tiek finansinė), po kurios jų vartojimas kris dvigubai. Žmonės (geras trečdalis) nuosavais automobiliais paprasčiausiai nebevažinės. Ir kuras nori nenori, bet vėl pradės pigti.

      • scania parašė:

       Hmmm, o kur dėtis, nevažinėjus?! 😀
       Mūsų šeimai iki daktarų – geras pusšimtis kilometrų; autobusais ne pigiau – o ir toli gražu nėra tiek tų maršrutų…
       Net nusipirkti visko, ko reikia – negaliu savo bažnytkaimyje 😀
       O kiek galima, ir dabar pėsčias vaikštau 😉

      • grumlinas parašė:

       Kuras pradės pigti, kai užluš pirkimas iš organizacijų, o ne privačių asmenų – ne tie mastai