Feed on
Posts
Comments

365 žodžiai – 133

Parašiau šį įrašą šiandienos išvakarėse, pasidedu atminimui.

Didžioji intriga prasidėjo – skaičiuojami rinkimų ir referendumų rezultatai. Įdomu, ar tai, ką pamatysime prieš eidami miegoti, išsilaikys iki ryto? Jei tautos remiamas referendumas dėl dvigubos pilietybės dar turi šansą įvykti, tai kolchoznikų suorganizuotas seimūnų skaičiaus mažinimas neišdegė. Nors abiejuose UŽ daugiau.

Prezidento rinkimuose kol kas veda Nausėda, Skvernelis garbingoje antroje vietoje, Šimonytė uždaro lyderių trejetą – viskas kaip ir buvo apklausose. Kiti 6 kordebaleto dalyviai tolimame fone. Įdomu, ar išsilaikys šitas išsidėstymas iki ryto, ar vistik Šimonytė prasiverš į priekį? Pamąstymai: jei antras turas Nausėda prieš Skvernelį – preziMentas turi didesnius šansus laimėti, nes kolchoznikų elektoratas sugeba mobilizuotis; jeigu Nausėda prieš Šimonytę – nugali bankininkas, nes didžiausia Šimonytės problema – konservatoriška kilmė – litowcai jų nekenčia bo „Landzbergis kolūkius sugriovė ™“.

Aš tikiu Nausėdos prieš Šimonytę variantu.

Aišku, pamatysim intrigos atomazgą rytoj. Ir tada bus aišku, ar čia džiaugtis, ar liūdėti.

12 Responses to “365 žodžiai – 133”

 1. grumlinas parašė:

  Na ką gi, rezultatai geresnui, nei buvo galima tikėtis – ne tiek svarbu, kas antrame ture, svarbiau tai, kas nepraėjo į antrą turą 😉

  • scania parašė:

   Ačiū dievui, Karbauskio Skvernelio aplinka juos taip palaikė, net, sakyčiau, žiūrint į tuos vos vos arogantiškus pasisakymus, net pataikavo! Pataikūnai yra puikus būdas nusivažiuot su trenksmu 😉

   • grumlinas parašė:

    Skvernelio lozungas „Tėvynės labui!“ buvo pasivogtas iš Lietuvos Kariuomenės. Na nors tiek, kad jo noras, kad Lietuvai būtų kuo geriau, išsipildė 😉

 2. Voldemaras parašė:

  Kaip visada: Lietuvoje balsuojama ne už , bet PRIEŠ !
  Šį kartą pavyko…

  • scania parašė:

   Konservatoriai niekaip nepasimoko. Visada lipa ant to pačio grėblio.

   • grumlinas parašė:

    Ant greblių jie lipa visi be išimties. Tiesiog ne vienu laiku 😉

    • scania parašė:

     Nu bet konservų lipimas ant to pačio grėblio jau kvepia patologija. Tai darosi pavojinga Lietuvai.

     • grumlinas parašė:

      Konservai dar pusantrų metų bus opozicijoje, bo kolchoznikai ką tik parodė, kad nuo valdžios lovio nesitrauks.

      • scania parašė:

       Nu ir konservai nusiteikę toliau sau į kojas šaudyti. Norisi keiktis.

       • grumlinas parašė:

        Konservai nepasiruošę valdžiai – net Anūkas tą suprato. Kitas dalykas – perimti ūkį dabar kaip mažumos vyriausybė, likus pusantrų metų iki rinkimų, ir srėbti problemas po nuolatiniu presingu – nuinx.
        Kaslink Ingridos – lažybų statymai rodo, kad ji iš esmės be šansų. Aš irgi rašiau, kad ji šansų neturi. Nors prabalsuosiu už ją 😉

 3. Rimantas parašė:

  „litowcai jų nekenčia“ – nėra už ką? Pvz.: https://www.youtube.com/watch?v=6t3oKY_p3KQ 14:50, 19:30, https://www.youtube.com/watch?v=YVFQWok4VhU .

  • grumlinas parašė:

   Man visa ta info visiškai monopenisualu, nes visi apie visus žino visokių dalykų, reikia tik atitinkamai pateikti 🙂 Lygiai tokių pat kompromat-perlų galima prirankioti apie bet kurį iš konservų oponentų, ir formuoti atitinkamą nuomonę.
   Aš tiesiog stebiu aplinkinį vyksmą iš savo vidinės emigracijos krištolo bokšto ir kartkartėm apspjaudau man ypač nepatikusius aplinkinius veikėjus.
   P.S. už konservus kaip partiją nebalsuoju jau eilę metų dėl jų neatitikimo mano etiniams ir estetiniams reikalavimams. Kaip ir už kolchoznikus irgi.