Feed on
Posts
Comments

365 žodžiai – 131

Manęs visiškai nedomina dabartinių kandidatų į Lietuvos Respublikos prezidento postą kalbos ir diskusijos. Kadangi šiek tiek domiuosi politika, jie visi man žinomi ir nieko naujo nebeišgeneruos. Galbūt, jei vidutinis žmogas per durnadėžę težiūri tik kašę, jį gali nustebinti kandidatų kalbos ir nusikalbėjimai, bet man visa tai girdėta skaityta, nes praktiškai nebežiūriu judančių paveikslėlių. Jų nuolatos vienu ar kitu aspektu pilni internetai, tad nuomonę apie juos turiu. Taip, ji išankstinė, tačiau manęs visiškai nedomina dabar pasipylę populistiniai kliedesiai, skirti dūmų uždanga uždengti ankstesnio politinio gyvenimo klaidas ir klystkelius 😉 Taip, ji tendencinga, nes aš juos ilgokai stebiu ir matau, kurie jų už Lietuvą, o kurie – tiesiog utėlės ant Lietuvos kūno. Taip kad man bus labai lengva pasirinkti, už ką balsuoti, nežiūrint to, kad nei vienas iš jų nėra svajonių prezidentas, o tiesiog šįkart renkame mažiausią blogybę.

5 Responses to “365 žodžiai – 131”

 1. scania parašė:

  Ukrainos 75% parodė, kad masės valdomos teliku. Net ten! O mūsuose ar ne mgboltikai turi visas tv? Maža kas gali atsitikt… Baisoka šiek tiek.

  • grumlinas parašė:

   Problema yra jaunimėliz, kuris išleidžia garą soctinkluose ir nesiteikia nueiti ir teisingai prabalsuoti.

   • scania parašė:

    Juos ten soc tinkluose irgi gerai apdirba. Vėjų įsitikinimuose sočiai! Be to pensininkų Lietuvoj daugiau, nei jaunimo. Pensininkai tik dalis visiški sovietikai, vatinių irgi nėra gausiai, didžioji masė yra po tiesioginiu rus tv presu. Mes asilai: elektrą dujas laikome strateginiu resursu, o 10× svarbesnę tv atiduodam rusų pinigams. Tat yra keista konstrukcija. Apibrėžta brendžio dėžutėmis.