Feed on
Posts
Comments

Pamąsčiau apie du politinius įvykius:
1. Prezidento rinkimai Venesueloje. Šiaip fain stebėti, kaip mažu skirtumu pralaimėjęs opozicijos kandidatas Kaprilesas nepripažįsta rinklimų rezultato ir pradeda generuoti protesto judėjimą, kuri pamažu tampa riaušėmis. Tipo – neišrinkot pro paradines duris – bandom laužtis pro užpakalines. Šiaip jie abu man dzyn, bet įdomi jau tradicine tampanti technologija bandyti priversti pripažinti pralaimėjusiojo pergalę. Technologija, kuri kai kada duoda rezultatą.
Šiaip nemanau, kad opozicija paims valdžią, tačiau čavizamui su Maduro teliko viena kadencija – sekantys rinkimai bus aiškiai opozicijos naudai.
2. Per Bostono maratoną sprogusios bombos jau pripažintos teroro aktu, nors pakolkas visiškai neaišku, kas ir kodėl tai padarė. Ir tai įvyko šiuo metu Vašingtone svarstomo amerikiečių ginkluotės apribojimo įstatymo fone. Tad, nežiūrint, kokie bus tyrimo rezultatai, jau matau sugeneruotas dvi sąmokslo teorijas:
a) pavadinkime ją VALDIŠKOJI – teroro aktą sukėlė prieš ginkluotės apribojimą nusiteikę ekstremistai, įvardinantys save Amerikos patriotais, kuriems amerikiečių nuginklavimas reiškia Tėvyės išdavystę, prieš kurią reikia kovoti (pavyzdėlis – Oklahomos bomba)
b) pavadinkime kitą LIAUDIŠKOJI – teroro aktą sukėlė JAV vyriausybės žmonės, siekdami sukompromituoti nenorinčias nusiginkluoti patriotines jėgas valdiškosios sąmokslo teorijos pagalba.
Abiem atvejais matome vadinamąjį patriotinį pėdsaką. IMHO jis gali būti lemiamas, tiriant šį nusikaltimą. Nebent – atbėgo mistinė Al-Kaida, numetė bombas 😉


Aaa, prisiminiau ir Korėjos krizę. IMHO perdaug cackijamasi su Š.Korėjos debiliukais, bandančiais šokdinti visą pasaulį. Šiaip šita publika tesupranta jėgos kalbą ir keletas prevencinių smūgių – ne, ne, ne atominių, užtektų tradicinio kiliminio pabombordavimo po savaitę tgruksių sparnuotųjų raketų lietaus – greit pasodintų Kimą prie derybų stalo, tačiau visdėlto lieka kad ir pasenusia ginkluote ginkluota, tačiau milžiniška Š.Korėjos armija, kuri, kad ir su didžiuliais nuostoliais, tikrai sugebėtų pradžioje gerokai aplamdyti kur kas mažesnes P.Korėjos+JAV pajėgas. O turint omenyje, kad iki Seulo nuo demarkacinės linijos ne taip jau toli – Seulas gali tapti griuvėsių krūva. Tai va ir tenka mandagiai šnekėtis su paskutiniu degeneratu iš Kimų šeimynėlės 🙁

4 Responses to “Apie politinį momentą”

  1. Rytis I parašė:

    1. Kai balsų skirtumas mažas, gal pravartu persiskaičiuoti balsus, – tautos ramybės dėlei, taip sakant. Įdomu tai, kad, atrodytų tokia vieningai „čavistiška“ nacija tuoj skilo pusiau bei gal būtų trupėjusi dar smulkesniais gabaliukais, esant progai.
    2. Neatmestina gal ir kelių apolitiškų nevykėlių(io) versija, kuriais pasaulis bei štatai vis labiau dauginasi. Pasiruošimo atžvilgiu iš anksto tokiems nelabai kas sutrukdyti gali.
    3. Įtariu, kad kiliminiai bombardavimai Kimą mažai sujaudintų – milijonas šen, milijonas ten, nu nebent pusę populiacijos nukirsti. O taip, išlėktų raketų paleidimo aikštelė, bet bunkerių sistema kapitaliai įrengta ir jei tas milijonas, kad ir su pasenusiais šarvais pajudėtų link pietus – kaži kokios naujovės Seulą išgelbėtų. Štatai gal su Gruzija jau pasimokė, nors nieks negali žinoti 🙂

    • grumlinas parašė:

      Šiaip amerikėnai Venesuelai pretenzijų kaip ir neturi – paprastai dėl neskaidrumo užkvykiama tą patį vakarą po rinkimų 😉
      Nieko nėra baisiau, kaip neprognozuojami pavieniai psichai
      Tai taip, Seulą vistiek Kimo tankai pasiektų, kad ir kiek jų pakeliui supleškintų

  2. Taškas parašė:

    Dėl balsų perskaičiavimo – kažkur girdėjau, kad amerikonai nesenai „pro sukąstus dantis“ buvo pripažinę, jog Venesuelos balsavimo ypatinga sistema labai naujoviška, patikima ir skaidri. Gal dėl to ir spalvotai/gėlėtų perskaičiavimų nėr kaip daryti ? Nors Kaprilesas turi nemaža Baltarusijos žydų kraujo, tad ir gudrumo, tad visko dar gali būti 🙂

    Bombos buvo vis tik be mobiliųjų telefonų – tas apsunkins tyrimą.

    Belieka apgaislestaut, kad vakarietiškos žvalgybos jau daug metų nesugeba iš vidaus pasprogdinti tikrai fanatiškai totalinių režimų – Irano, Korėjos…