Kadangi aš jau porą savaičių kaip penktadaliu bedarbis (perėjome prie 4 dienų darbo savaitės, atitinkamai penktadaliu „optimizuojant“ atlyginimą), tai dabar mano savaitgaliai tapo tridieniai. Šiaip kaip ir nieko 😉 Na, praėjusį penktadienį paaukojau apsilankymui pas gdytojus, o šį mano brangiausioji nutarė rimtai užsiimti mūsų sveikata. Ta intencija nuvykome į „Oazę“ (toks poilsio-sveikatingumo centras) baseine papalaukioti. Atvykome ryte, už 3 valandas 2 žmonėms 37LT, gali naudotis baseinais ir pirtimis. Senokai beplaukiojau baseine, tai tas tipiškas vandens kvapas iš pradžių jautėsi, pasku nieko. Na ką – perėjome visokias sukūrines šiltas ir vėsias vonias, kur vandens srovėmis masažuotis gali visus galus, baseine paplaukiojom. Ale va, pasirodo, pasidariau nepakantus pirtims – tiek garinėje, tiek suomiškoje nu nesisėdi nors tu ką, jokio malonumo nebejaučiu. Tai geriau baseine paplūduriavau, kojų padus srovėmis dar pamasažavau.
Žmonių buvo nedaug – rytas, mokiniai ir studentai mokosi, kas turi darbą – tas dirba, tai centre pagrindinai vyresnio amžiaus moteriškės, vyrų vienas-kitas.
Išvyką užskaitau, ko gero, reiks pradėt lankytis reguliariau, nes kaina pakenčiama. Tik va dabar savijauta kaip visą dieną šieną krovus – persimasažavau 😀 Ale tuo metu, kai kuprą srovės kuteno ir maigė, buvo gerai, tai iškentėsim 🙂