Feed on
Posts
Comments

Drąsūs gyvūnai

Važinėjant mudu su brangiausiąja neretai matome numuštų laukinių gyvūnų: lapių, mangutų, netgi gandrų. Taip nutinka turbūt todėl, kad jie drąsiai žygiuoja svetima teritorija. Pora pavyzdėlių iš videoregistratriaus.

Važiuojame žvyrkeliu, kairiajame kelkraštyje pasirodo lapiukas, bėga per kelią, kertu ant stabdžių, net mašiną sumėto, jis jau dešiniajame kelkraštyje mąsto apie grįžimą atgal, bet sustoja. Ufff, nepervažiavau 😉
lapiukas


Važiuojame plentu, iš kairiojo kelkraščio gandras įžūliai pradeda eiti per kelią, bet gauna PYPT!!! ir susinervinęs pasuka atgal. Pristabdžiau, be abejo 😉
gandras

4 Responses to “Drąsūs gyvūnai”

  1. Voldemaras parašė:

    Įvairūs žvėrys bėgiojo per kelią man ne kartą, bet spėt dar ir nufotografuoti…čia jau reikia būti superprofu…su užtaisytu fotiku…:)

  2. Grumlinas parašė:

    Naudoju videoregistratorių

  3. Giedrė parašė:

    Aš irgi linkusi pristabdyti pamačiusi gyvūnėlius kely. Kartą Lenkijoje net apvažiavau barsuką, išėjusį į kelią. Laimė, buvo naktis ir niekam eismo nesutrikdžiau. O tas nuėjo savo keliu nė nepadėkojęs. Kitas klausimas – kas po kieno teritoriją keliauja – jie per mūsų, ar vis dėlto mes per jų?