Search

Grumlino palėpė

Gyvenimas – ne tai, ko tu nori, o tai, ką tu gali

Category

Įdomu

365 žodžiai – 171

Šiandien putleris 17tą kartą sekė pasakas ruskiams. Nežiūrėjau, laukiu apžvalgos ir komentarų, nes ką gali pasakyti vergvaldys vergams?

Kas skaito mano įrašus, tas tikrai pastebėjo, kad aš nemėgstu rusų. Nemėgstu už daugelį dalykų, tačiau gal netgi greičiau ne rusų, o tai, ką aš įvardinu ruskiais – nuo žodžio „русские“. Tiesą pasakius, ir tie rusai, kurie kažkada gyveno TSRSe, nebuvo geresni – ta pati vergų banda, turinti galvijišką mentalitetą. Susidaro įspūdis, kad sovietmečiu buvo vykdomas eugeninis-socialinis eksperimentas, sukuriant homo-sovieticus: iš „broliškų tautų“ atrinkus pačius bukiausius atstovus ir prasukus juos per ideologinę sovietizacijos mėsmalę, gavosi glūpas ir apgailėtinas vergas. Tačiau į jo galvelę pavyko įskiepyti neužmušamą tikėjimą savo išskirtinumu, sukuriant visos žmonijos gelbėtoją nuo visokio blogio. O po TSRSo žlugimo uždėjus pravoslavizmo kepurę, išvis gavosi tipo dievo išrinktoji tauta. Išdidžiai išpūsta krūtinė, riksmas apie savo išskirtinumą, ir tuo pat metu melo, nemokšiškumo ir dvasinės ubagystės liūnas. Toks galutinis nacijos degradavimo produktas, laikantis save nugalėtoju, o iš tikrųjų nugalėtas, ir nugalėtas ne iš išorės, o bukai iš vidaus. Ir nugalėjo save pats, atsisakydamas kovos už savo ateitį vardan стабильность.

365 žodžiai – 70

Hans sala – nedidelė 1,3 km² ploto negyvenama sala, esanti Kennedy protakos (Nareth sąsiaurio dalis) viduryje.
Dėl šios salos jau kelis dešimtmečius kovoja Danija ir Kanada. Kartą per kelis mėnesius jūreiviai išsilaipina į salą, pašalina priešo vėliavą ir pakelia savo. Po to jūreiviai išgeria alkoholį, kurį apdairiai paliko priešai, padeda keletą dėžių savo alkoholio ir išvyksta. Po keleto mėnesių atvyksta priešininkai ir pakartoja tą pačią procedūrą. Kanadiečiai danams palieka viskį, o danai kanadiečiams – šnapsą.

Zalavo dvaras

Vis dvarinėjame po biškį – šįkart Zalavo dvaras

Norviliškių palivarkas

Pamažu kapstau savo fotoarchyvus ir postinu tai, ką laikau vertingu parodyti tautai.
Dar vienas aplankytas dvaras.

Ar tinka žaluma Citroen’ui?

Susimąsčiau šįryt, ar tinka žaluma Citroen’ui? Ir paieškojau Googl’ėje. Nu šiaip berodds tinka.
Citroën_2CV_Charleston_in_green
Citroën DS 19 Cabriolet Chapron 1964 Forest Green
Citroën DS 23 Break (1973)
Citroen DS 23 ie Pallas 1974
citroen visa gt
Citroën CX metallic green Series 1
Citroën XM
Citroën_Xantia_Break_001

Trumpai ir aiškiai

20170818_192544

Tapyba Excel’iu

Lengvam šoke nuo japono Tacuo Choriuči (Tatsuo Horiuchi) sugebėjimų: neturėdamas pinigų brtangioms grafinėms programoms, jis atidirbo (per 10 metų!) technologijas, kaip piešti MicroSoft Excel’iu. Jooo-jooo, iš MS Office paketo.

Detaliau apie jį ir jo pasokonga meno puslapis

59 metai LEGO kaladėlei

1958.I.28 Godtfred Kirk Christiansen padavė paraišką užpatentuoti garsiajai LEGO kaladėlei, kuri ir buvo užpatentuota 1961.X.24. Buvo užpatentuotas ne tik variantas su cilindriniais, bet ir kitokios formos sukabinimo elementais.

Jeigu nesusitarsime, pradėsime antenos transportavimą sprogdinimo būdu

Šią vasarą biškį blaškėmės po Latviją ir ten aplankėme Irbenės radijoteleskopą, tad buvo įdomu perskaityti papildomą info apie sovietinio karinio objekto pavirtimą civiliu mokslo instrumentu. Straipsnis savotiškas, pilnas nutylėjimų apie seniai žinomus dalykus (gazeta.ru vistk 😉 , na bet vistiek atskleisti keli įdomūs dalykai. Vienas iš jų – kad antenos galėjo nebelikti, nes rusai latviams grąsino „Если не договоримся, начнем транспортировку антенн методом взрыва“. Laimei, pavyko susitarti (nors išvykstantys rosijanų kariškiai suniokojo visą įrangą, liko tik pačios antenos), ir dabar šį atnaujintą radijoteleskopą (apie tuos darbus irgi pateikta įdomios informacijos) eksplotuoja ne tik latviai ir kiti civilizuoti pasaulio mokslininkai, bet ir rosijanai 😉

Apie bendravimą

Gyvenimiškas pastebėjimas: jei ilgai neskambina giminės ar draugai – jiems sekasi ir viskas gerai.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville by Anders Noren.

Up ↑