Feed on
Posts
Comments

Category Archive for 'muzika'

Muzika nuotoliniam darbui

Read Full Post »

Foninė muzikėlė

Kol kas iš viso to, ko man labiausiai patinka klausytis fone, dirbant nuotoliniu būdu, tai Kitaro „Silk Road“ ir Johny Cash „Gospel Road“. Labai keistas net man pačiam pasirinkimas, bet turbūt nesinori triukšmo ir įtempto klausymosi.

Read Full Post »

Užkabino šįvakar

Read Full Post »

Visai neblogai skamba…

…akustinis variantas.

Read Full Post »

Toli toli nuo čia

Yra senas geras Sleidų gabalas „Far Far Away“ – vienas mano mėgstamiausių. Keistuolių teatras jį gana neprastai pergrojo. Aišku, to kieto glamroko nėra, bet vistik klausosi. Kažin, jei tais laikais, kai Sleidai sugrojo tą gabalą, mes būtume galėje groti tokią muziką, kaip jie – gal būtume prigroję visiškai kitą muzikinę kultūrą, nei turime dabar?

Read Full Post »

Užkabino žemaitiškas rokas

Read Full Post »

Senas geras…

Kažkokia nostalgija suėmė 🙂

Read Full Post »

Stogo nunešimui

Read Full Post »

365 žodžiai – 271

Po kažkiek metų užmaršties vėl (eilinį kartą) atradau Kitarō. Kažkada, prieš kokius 30 metų labai klausiausi elektroninės muzikos (kiek jos buvo galima prieiti TSRSe), ir Kitaro man buvo fanatastiškas atradimas. Mano geresniosios pusės pusseserė tuomet draugavo su vienu tokiu dailininku iš Žaliakalnio (šiaip tai jis buvo sėdintis ant tėvų sprando laisvaz mianininkaz) ir mes pas […]

Read Full Post »

Seni grupsai: Пикник

Lietuvoje pasigendu intelektalaus roko su prasmingais tekstais. Kažkaip Youtube užkliuvo jau gerokai primiršta kažkada mano labai mėgta grupė Пикник.

Read Full Post »

Older Posts »