Feed on
Posts
Comments

Po sprogimų Turkijos pasienio mieste, kur žuvo kelios dešimtys žmonių, turkų valdžia iškart pamatė „Sirijos pėdsaką“ – Turkijos premjeras ir užsienio reikalų ministras pareiškė, kad čia aiškiai suveikė Sirijos spectarnybos. Mąstantiems žmonėms gi pradėjo aiškėti, kad, iš esmės užlūžus islamistams Sirijos viduje, ieškomas pretekstas karinei intervencijai į Sirijos pasienio rajonus, kad ten būtų galima sukurti vadinamąją „saugumo zoną“ ir kad į ją pagaliau iš Europos viešbučių persikeltų tipo pereinamoji Sirijos vyriausybė. Atai kokia gėda – amerikono vadovaujama Sirijos „vyriausybė“ yrA, o priversta valdyti tik viešbučių barus! Gėda ir tiek 🙁 O įsikūrusi Sirijoje, „vyrausybė“ pagaliau galėtų pakviesti pagalbon okupuoti savo šalį ir kitas užsienio pajėgas.
Paskui, kai pradėjo suiminėti teroristinio akto vykdytojus, paaiškėjo, jog visi jie – Turkijos piliečiai. Nekantriai laukiau išsiaiškinant jų ryšių su Sirijos spectarnybomis – juk negalima taip iškart griausti mito, nes kitaip Turkijos valdžia pasirodys kaip niektauziai 😉
Nublemba, ryšių nerasta, užtai paaiškėjo, kad sprogdintojai – vienos iš Turkijos ultrakairiųjų organizacijų nariai. T.y., normalus naminis teroras, o ne Sirijos spectarnybų veikla.
Vienžo – Turkijos valdžia apsikakojo. Juodai.
Aha, dar: islamistų ganėtinai prastą situaciją rodo Kerio, Kamerono ir Netanjachu vizitai Maskvon. Aišku, tų vizitų rezulatai interpretuojami taip, kaip patinka interpretuojantiems, tačiau vėlgi aišku viena – karinio sprendimo nėra. Pilietinio karto dalyviai turi sėsti tartis, kad ir kaip jiems to nesinori.

2 Responses to “Kaip nuleidžiamas garas”

 1. Taškas parašė:

  Nepanašu, kad tas garas bus nuleistas. Turkijos lėktuvas, kanibalai brrrr.
  Nors lyg tai vakariečiai tikisi iš Putino, kad pasodins prie vieno stalo abi puses, anas
  Kamerono vizito pas Obama garbei špioną pagavo.

  O į jo sėkmingą (deja) kovą su NKO jau ir mes įpainioti , RTR šiandien vėlai vakare rodys filmą, kur:

  3 мая 2013 года. Вильнюс. Самолет приземлился в столице Литовской Республики полтора часа назад. Сейчас почти полночь, но из аэропорта мы направляемся не в гостиницу. Здесь в центре Вильнюса, по нашим данным, есть маленький особняк в старом центре. Его временный владелец Гиви Таргамадзе.

  • grumlinas parašė:

   Turkams Osmanų imperijos atminimas užmigti neduoda, jie bando regionaliniais lyderiais patapti. Tik va vidiniai prieštaravimai tarp islamistinės vyriausybės ir pasaulietinių generolų gali pasjansą perdėstyti 🙂