Feed on
Posts
Comments

Nu ką, tampantis tradiciniu nedidelis Citroën fotkių rinkinukas savaitgaliui. Parinkta visiška senobė, atstovaujanti prieškarį (1919-1928 metai ir 1929-1938 metai), na ir tik 2CV Camionette šoka į pokarį.


Turiu įtarimą, kad čia Type A
Type A


Type B
Type B 1
Type B 2


Type C – dvivietis, skirtas specialiai moterims
Type C


Jos vardas buvo Rosalie
Rosalie 1


„Kablukas“ 2CV Camionette
2CV Camionette

39 Responses to “Šeštadienio Citroenai”

 1. Voldemaras parašė:

  Mėgstu šeštadienius – AČIŪ !

 2. scania parašė:

  Juokinga labai, kai taškantis, ieškodamas visuotinio jo genijaus pripažinimo, ore subeldžia super duper bairį apie „kas jau kas, o politiką turi“ ir pamini dukterinę suvalgytą įmonę 😀
  Genialus ėjimas 😀
  Ir dabar juokiuosi mažne balsiai 😀
  Grumlinas siekia suprasti, Voldemaras – atrasti, o Taškas siekia būti įvertintas už jojo genialumą – šitas irgi juokinga. Kaip žaidimas šachmatais su balandžiu 😀 išmėto figūras ir išskrenda visiems girtis, kad laimėjo 😀
  Aišku, aš ir ne į temą, bet pasižadu mest rūkyt. Oi, jau mečiau. Tada nebeisiu su pliku pešiotis 😀

  • grumlinas parašė:

   btw, gerutis Citroen’as 1967 m. be pėdsakų suvalgė Panhard 😉 tai 1974 m. vistik buvo išsiderėta, kad brendas „Citoen’ liks 😀

   • scania parašė:

    Hmmm, o va čia įdomu. Panhardas įtakojo bent kiek Citroen inžineriją?

    • grumlinas parašė:

     Inžineriją – nea. Vienintelė netiesioginė įtaka (ir tai miesto mito lygio) – kad Citroen Dyane pavadinimas – kiek pakeistas Panhard Dyna 😉

     • scania parašė:

      Gs yra Panhard palikuonis. Bent jau vikipedija taip rašo.

      • grumlinas parašė:

       Ne visai taip. Rašoma:
       There had been no medium-sized sedan bearing the Citroen name since the 1930s. The Citroën GS introduced in 1970 finally plugged that gap in the Citroen range, and in the process paid tribute to the Panhard heritage.
       Tiesiog GS užėmė skylę, kuri susidarė po Panhard 24 gamybos nutraukimo, nes iki tol Citroen negamino tokios jklasės awto: 2CV (mažas) ir DS/ID didelis. Lygiai taip pat, kaip vėliau ZX buvo įgrūstas į tarpą tarp AX ir BX.

       • scania parašė:

        Nu va, dabar aišku.
        Bet, spėju, čia dar ne visos prancūziškos autoistorijos. Talbotas irgi žymimas buvo ant PSA detalių. O dar Simca buvo.
        Susiintrigavęs dabar aš 😉

        • grumlinas parašė:

         Peugeot 309 – tai ex-Talbot Arizona. Simca gi buvo įkurta Fiat’o, parduota Chrysler ir perparduota PSA modeliai būtų pakeisti Talbot’ais ir po to nužudyti 😀

         • Taškąs parašė:

          Nesu Citroen istorijos žinovas. Ir auto dizaino. Bet net man Citroenai nuo kitų skiriasi. Kartais -dar kokiais 1968 metais perskaitytu „prancūzų mašinos būtų gražios jei nebūtų tokios … juokingos“. Kas ten ką suvalgė, koks gi skirtumas visuotinėje globalizacijoje? Kieno dabar RR ar JAGUAR?
          Kuoktelėjęs tik fanas gali tai žinoti.
          Apmaudu, kad po Šarlio de Golio politikoj prancūzų kaip ir nėra.
          Net madose, dizaine, kine… net Depardje sustorėjo ir pabėgo ten, kur tikrai nevertėjo . Šiaip liaudis iš paskutinių stengiasi nesuanglėti.
          Bent jau Paryžiuje.
          Skirtingai nei lietuvaičiai. Deja.

 3. grumlinas parašė:

  Tai išmok aiškiai formuluoti teiginius, nes aš apie Joną, pats – apie sijoną. Kur matei, kad aš džiaugčiausi anglėjimu?
  Kitas dalykas – laikas būtų suvokti, kad pasaulis KINTA. Nori to ar nenori – kinta. Kažkada senovės romėnai verkė dėl Senovės Romos degradavimo ir žlugimo. Pyst – ir Senovės Romos nebeliko. Tačiau pasaulis nesibaigė, išlipo iš Juodųjų Amžių ir vystėsio toliau. Pats amžinai kniurki piesiec-kapiec-vsiopropalo. Užsiimk kuo nors prasmingu – pradėk fotografuoti ar ką nors panašaus daryk. Man giliai px konservai ar kolchoznikai – nebeturiu aš tiuek gyvenimo, kad kniurkti apie Nobelio premijos laureato minusus palyginti su Petrogrado tarpuvartės padugne. Jei jau Vakarai nutarė užkrušti tą Putlerį – tai ir užkruš, nes Vakarams reikia paklusnios Rosijanijos, ir jie tą padarys. Be karo.

  • Taškąs parašė:

   Labai aiškiai aš formuluoju (IMHO – Tamsta man ir paaiškinai, ką tai reiškia. 🙂 )

   Pasaulis kinta. Tik jau bent man to neaiškink, Kaliega. Kokiais nelabai tolimais – 1970 metais, na ten SOJUZ-APOLO ir Vietnamo karo finišo metais (JAV išsivežė pas save 3 milijonus vietnamiečių, kad jie nepapultų komunistams! 3 milijonus!!!! ) sakiau – 3,14zdec – komunizmas nugalės, Vakarams myžalai galvon trenkė, Jie patikėjo TAIKAUS SAMBŪVIO POLITIKA. Bet … net pagalvot negalėjau, kad tik po 20 metų TSRS nebus.

   Tai tik konsevatnikai VISADA ir VISKĄ teisingai žino. Tik jie turi teisę mylėti. Aiškinti, ką reikia skaityti/žiūrėti, ką ne. Tik jie, tik jie ne vatnitai kremliniai. Patys to net nesupovią – taigi, tikri bolševikai taip dėlioja- jei ne UŽ, Džiaugiuos, kad nesi toks.

   • Taškąs parašė:

    pabėgo tekstas – tuo geriau. Vėliau paaiškinsiu kodėl.

    Taigi bolševikai žinia – kas ne UŽ tas PRIEŠ. Prie sienos tą. Šimtą tų. Milijonus taip iššaudė.

    Dėl Vakarų/Romos… na, man nesinori taip – nieko nedaryti, lai kiti padaro. Nu, nenoriu, kad Europa pataptų aFRIKA. Dėl kažkokio SARKOZY dėl jo 5 milijonų USD subombino visą šalį, užtvindė pabėgėliais mus. Na, ir kiti Nobelio laureato darbeliai. Ir aš turiu neturėt savo nuomonės, bent jos, nors puikiai suvokiu – ji NULIS/ZERO ???
    Atsipeikekite, Kolegos!!!
    Nezombykit kitų – gal patys esat užzombyti??? Juk gali būti tokia tikimybė – viena iš „n“ milijonų?

    Ačiū už patarimus, ką geriau daryti, nei ČIA „amžinai kniurki piesiec-kapiec-vsiopropalo“ – iš tiesų, būtent ČIA daėjo – tikrai, niekad Lietuva negyveno taip gerai, NIEKADA.
    (gal net JEDG dėka, nors – tikrai – NE) 🙁

    „Užsiimk kuo nors prasmingu – pradėk fotografuoti ar ką nors panašaus daryk. “
    Užsiimu:
    * sodo namelį statau. Nuo 1985 metų, bet savo rankom. Verandos fotkes kada nors čia indėsiu.
    *muzika. Gali KASDIEN šviestis, kasdien po „gabalą“ klasikinės, jeigu užteks kantrybės daeisi iki Satie – tik pradžia – LAPAS 3 data 2014.11.02.
    http://www.skodaklubas.lt/forum/laisvalaikis/muzika-automobilyje?page=2

    Dar – kas šuniui uodegą pakels –
    http://www.skodaklubas.lt/forum/laisvalaikis/juozax-rankrastis-negerai-oi-negerai?page=3

    Net nenoriu, kad skaitytum, bet būtų fain, jei pažiūrėtum seną postą – antram lape, postas 64 parašytas 2014.05.17.

    PUIKYBĖ – MIRTINA NUODĖMĖ.

    P.S. Labai gaila, bet panašu, kad Putin’as visuS iškruš. ( IMHO. ) 🙁
    Tikiuos, kad Kolega Teisingasis – scania nepamatys.

    • grumlinas parašė:

     Neteisingas teiginys: „Tai tik konsevatnikai VISADA ir VISKĄ teisingai žino. Tik jie turi teisę mylėti. Aiškinti, ką reikia skaityti/žiūrėti, ką ne. Tik jie, tik jie ne vatnitai kremliniai. Patys to net nesupovią – taigi, tikri bolševikai taip dėlioja- jei ne UŽ.“
     Nereikia lia-lia. Pas mus pakolkas už repostus į kalėjimą nesodina ir Puškino poemos „Apie popą ir jo berną Baldą“ neperdirba į „Apie pirklį ir jo berną Baldą“., skirtingai nuo Rosijanijos.
     Pats užsivedei ant Nobelio premijos laureato ir Vakarų nenoro atviram karui prieš Putlerį. Aš gi patenkintas, kad atviro karo nėra, nes pakolkas Putlerio prismaugimas vyksta puikiai. Uliukajevo areštas ir kratos pas Čiubajsą rodo, kad režimas įriedėjo į beviltiškumo fazę. Plius Trampo išrinkimas gali reikšti JAV imperininkų galimybes sutrenkti galvomis rosijanus ir kinus – šiaip ar taip, Kinija šiuo metu kelia didžiausią grėsmę JAV, o Putleris nebėra svarbi ir efektyvi karinė jėga.

     • Taškąs parašė:

      Cha – nesodina. Tikrai dar ne. Betgi buvo istorija su BESTIJA. Ir su tokiu PIKASU.

      Tiek to. Rusai lai sodina. Net ministrus, ir ne bet kokius – žinomus iš veido. Reiktų tokiais klausimais imti iš jų pavyzdį, beje. O ne kaip po 8 metų valdymo JEDG apie mažiau vagiančius kalbėti.

      Vienintelis geras Nobelio laureato žingsnis buvo – rusų karo lėktuvo numušimas. Negalima daleisti, kad Putinas susigiedotų su Erdoganu. Šis duetas gali šoKdinti ir krušti ES. Tikiu, kad Trampas tą supranta.
      Kaip ir – o JAV tai dar svarbiau – sudirbti tą BRIKSą. Obamos valdymo metais sukurtą Rusijos draugelių kompaniją. Ji būtų juokinga be kinų. Ir indų.

      Tikiu, kad Trampas parodys rusams „kuskinu matj v kvadrate“, kaip sakė amerikonas dirbąs Maskvoje.

      ATSIPRAŠAU už vakardienos pasikarščiavimus. Garaže DARAU lesyklą, apvalią, konusiniu stogu kiemo vaikams.
      Šalta, tai papolitikavom prie čiornyj aist, pasirodo -geras ir pigus. Beveik, kaip belyj 🙂
      Einu garažan, kol žiema nepraėjo

      • grumlinas parašė:

       Uliukajevą areštavo ne už juokingą 2 mln.USD kyšį – ten prasidėjo Kremliaus bokštų karas, kir jei užkabintas veikiantis ministras, plius iš senosios liberalų kohortos – kažkas rimto vyksta ir dar kažkas rimčiau įvyks.
       Pasiskaityk: http://sapojnik.livejournal.com/2332190.html

       • Taškąs parašė:

        Labai gaila, kad areštavo. Man geriau patiktų, jei tuos niekingus du milijonus Mulen ruže išleistų ant mergų. Dabar gi – atėmė ir panaudos karo reikalams tas nenaudėlis Putin’as.
        Pasiskaitysiu – nieko ten neįvyks. Gal ne taip supratau iki tol, ten gi dvi VALSTYBINĖS bendrovės.

        Obamai NEDA ĖJO, Trampui vargu irgi r greit daeis – kuo daugiau iš RF biudžeto pavagiama, tuo GERIAU. Geriau. Mums ir Obamai. Sudėtinga tai suprast Nobelio laureatui buvo.
        Trampas – manau už jį …chitresnis.

        • Taškąs parašė:

         perskaičiau – eilinis kranksėjimas. Dešimtys milijardų, bet … rublių.
         USD – minima irgi, o tai – daug, labai daug, bet – meloč Rasiejos maštabais.

         Pameni, gal 3 kart po 63 ir Rusijai šakės. Putin’ui senai virš 63 metų, nafta senai žymiai mažiau nei 63 USD/barelis ir Rubliai nupigo daugiau nei 63 už USD.

         Na ir kas? Jei ne šįmet – kitąmet. Lauk,šuneli, kol nudvės kumelė. Katinėli, nu nu nu, tave mušti ketinu. A Vaska slušajet da est.

         Tai Obamos dainelės. Trumpas kitaip uždainuos. Ir visai KITAIP nei ekspeRtai/žinoVai/politologai/pranašai/visažiniai/ JEDG kudakuoja.
         IMHO.

        • grumlinas parašė:

         Baškirneft buvo privati, ją atėmė iš savininko ir paradavė.
         Bendrovės – px, jos tik pretekstas. Kažkas Kremliuje vyksta, nes jų vadovybės apsauga surengė manevrus Kremliuje atremti teroristų atakai. Yra įtarimų, kad Putleriui blogai su sveikata ir jis nebe tas Akela, koks buvo. Aišku, viskas gandų lygyje pakolkas.