Feed on
Posts
Comments

365 žodžiai – 191

Beskaitydamas infoportalus, sužinojau, kad šį šeštadienį Maskvoje bus surengtas šventinis saliutas, minint Lietuvos sostinės „išvadavimo“ nuo nacistinių pajėgų 75-ąsias metines. Iš viso Maskvoje 2019-2020 metais planuojama surengti 17 tokių šventinių fejerverkų, minint Miestų-didvyrių ir Europos valstybių sostinių „išvadavimą“ iš nacistinės Vokietijos okupacijos 75-ąsias metines. Savo saliutą gaus ir Kaunas – rugpjūčio 1 d.

Viskas būtų fain, jei tai nebūtų signalas, kad ruskija ir toliau laikosi įsikibusi savo sovietinių šaknų. Akivaizdžiai duodama suprasti – „Mes jus išvadavome nuo nacių, o jūs, nedėkingi paršai, ant mūsų bačkas ritinate. Bet mes prisimename, jog jūs tuo metu buvote TSRSo dalis ir, jei mums pasiseks, vėl būsite“.

Estija jau pareiškė protestą, Lietuva kol kas perdžia vandenin. Šiaip yra kita proga, kurią galima priminti ruskijai – Molotovo-Ribentropo pakto 80-osios metinės. Na ir 80-osios Antrojo pasaulinio karo pradžios metinės. Puiki proga propagandinei kampanijai: „Pasirašiusios Molotovo-Ribentropo paktą, nacistinė Vokietija ir bolševikinė Rusija pradėjo Antrąjį pasaulinį karą!“ Kažkur skaičiau, automobilininkai ruošia Baltijos kelio pakartojimą, taip kad fonas būtų irgi neblogas. Reiktų mūsų mass-medijose nuosekliai ir atkakliai papumpuoti šitą puikią propagandinę temą, nes su ruskija informacinis karas neįmanomas, tik propagandinis, šiuo atveju dedant galingą akcentą ant emocinės sudedamosios – „kartu su naciais“.

12 Responses to “365 žodžiai – 191”

 1. scania parašė:

  Pirmiausia mūsų masmediją reikia išvaduoti nuo proputiniškų savininkų. O dėl saliuto – reikia pasauliui garsiai pasakyti, kad rusai saliutuoja ne išvadavimo garbei, o okupacijos. Rusai – okupantai.

  • grumlinas parašė:

   Na, savininkai ne tiek proputleriški, kiek nesukdami galvos naudojasi ruskių portalais. O dėl ruskių-okupantų – pasaulis žino, bet bizniukus varinėti labiau apsimoka, tai ir į Jevrosovietą banditus sugrąžino, kad šie toliau laisvai numušinėtų lėktuvus su Jevrosojūzo piliečiais.

   • scania parašė:

    Nu, nežinau. Gal masmedijų savininkai atrodo, kaip ne proputiniški, bet pagal elgesį tai ką aš žinau!

    • grumlinas parašė:

     Aiškaus proputleriškumo nematau, bet vėlgi – gal ne pastabus 😉

     • scania parašė:

      Aš manau, kad ten labai kryptingai parengtas meniu iš ruskų serialų, žinių, žinių pateikimo tam, kad ugdyti vietinius vatinius. Čia kaip gebelso „antifašistinė“ radijo stotis, 40%/60% procentų skleidė propagandą su tiesos padažu, atrodo kaip antifašistai, bet dirba gebelsui. Nu jeigu net idiotiška Depo reklama veikia, tai primesk, kaip knisa smegenis ruski „kietų mentų“ serialai. Čia ne juokas. Masmedija yra rinkimų valdymas, 75% klauso tv, o tv atiduotas nežinia kam.

      • grumlinas parašė:

       Meniu parengtas kruopščiai, bet jo kryptingumas nukreiptas į paklausą. Reikia, kad anūkų susilauktų tie, kas gimė po 1990 metų ir užaugo be privalomos ruskių kalbos. Nes dabar muziką užsako litowcai, kurie šiek tiek temoka lietuviškai ir ruskai, o metų įvykis yra „Likimo ironija“.

       • scania parašė:

        Paklausą formuoja pasiūla. Atvirkščiai, negu mus mokė. kremlius labai gerai tuo naudojasi, atrodo, kad nieko net nedaro, o pažiūri – vatinė epidemija Ukrainoje! Šalyje, kurią rusai užpuolė! Masmedija yra masinio poveikio ginklas. Nesuprantu, kodėl masinio poveikio ginklai „verslininkų“ rankose.

        • grumlinas parašė:

         Nemanau, kad paklausą formuoja pasiūla. Įtakoja – žmonės renkasi iš to kas yra, tačiau jei to nėra – jie ieško alternatyvių šaltinių. Elementariai – jei mūsų šūdovizijos nerodytų sovoko ir ruskių produkcijos – rauskių kanalų naudojimas išuagtų kelis kartus. Tad čia pasiūla koreliuoja su paklausa. Nematau mūsų masmedijų savininkų sąmokslo – tiesiog bukas pelno siekimas, kadangi internetai pamažu žudo tradicines masmedijas – žėk laikraščių ir žurnalų likimą.

         • scania parašė:

          Cha, nutempei mane šonan! Pasiūla – paklausa masmedijoje veikia kitaip. Kaip švietime pirma eina mažumos (mokytojų) idėjų skleidimas (mokymas) daugumai, taip ir masmedija formuoja masių skonį, kuris vėliau jau veikia kaip paklausa. Reklamos industrija irgi veikia taip, pasiūla valdo. Nė velnio didžioji dalis nepultų ieškot ruskų serialų kažkur, jei gautų žmoniško turinio.

          • grumlinas parašė:

           „jei gautų žmoniško turinio“ – o iš kur jo paimti, nes jis labai nepigus? Todėl jamam senus patikrintus RU gaminius pagal SU šablonus, sovoko mentalitetas suformuotas, tad viskas puikiai koreliuoja. Pagrindinė problema – masių skonis žemiau plintuso. Pažėk į mūsų internet-portalus – vemti verčia iš pradžių nuo antraščių, paskui nuo turinio.

 2. Voldemaras parašė:

  Čysta prauda!