Feed on
Posts
Comments

99 metai

Taip, kitąmet švęsime Lietuvos Nepriklausomybės paskelbimo šimtmetį!
Įdomiai gavosi, kad avantiūristiškas signatarų projektas „Nperigulima Lietuva’1918“ atlaikė laikmečio audras ir šiandien mes galime naudotis to projekto vaisiais. Drąsūs vyrai, laikęsi devizo: „Bijai – nedaryk. Darai – nebijok. Padarei – nesigailėk“ ir po 123 metų nelaisvės atkūrę Lietuvą.

Save

7 Responses to “99 metai”

 1. Voldemaras parašė:

  Drąsūs Vyrai! Daug kam nepatiko TAI, ką JIE padarė. Net ir šiandien jaučiam atgarsius…

 2. Kleki Petra [atsarginis] parašė:

  Su švente.
  O pasiruošimas 100m. Valstybės atkūrimo minėjimo kažkaip vangiai eina.
  Dabartiniai vairininkai kažkaip užsiciklinę. Norėtųsi kad jau nuo 99m. pradžios būtų kokie nors ryškesni ir reikšmingesni veiksmai, o tik dabar įsivažiuoja diskusija [ didžiausios frakcijos seniūnas ant kostiumų užstrigo, kultūrmeisteriai iš ministerijos nesigirdi, Bumbliauskas konceptualumą siūlo ieškoti… , oficialios trijų valdžių vadovų galvos nesigirdi, laisvi menininkai negali išsiginčyti dėl Vyčio Lukiškėse, Vilniaus meras su Patriarchu Basanavičium [paminklu] užstrigęs – nors Rasų kapus rimtai sutvarkytų, Kauno meras [nors aktą ir ne Kaune pasirašė, bet jį daugumoje teko įgyvendinti iš Kauno – tuometės Lietuvos sostinės] irgi nesigirdi, o provincija apskritai tyli.Greit tie metai pralėks.

  • scania parašė:

   Lovys rūpi. Kitkam nei noro, nei jėgų. Šventimą padarys, kai ras būdą prisidengus 100 metų vardu apvogti Lietuvą.

  • grumlinas parašė:

   Belieka tik laukti, užsizapasinus popkorno 😉

   • . parašė:

    užtat sostinės meras palaikė ryžtingai balvonų kovą su balvonais ir vilniečiai dabar negniuždomi slogios praeities simbolių. Dar aptvėrė Lukiškių aikštę.
    pastatys ir tą paminklą.

    su Švente!!!